Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finanční poznání_2. část

Druhou část začneme velmi výstižným songem pro toto téma :-) https://www.youtube.com/watch?v=0xzP47QWFLI

NÉ KAŽDÝ CHÁPE MOU CESTU, ALE TO JE V POŘÁDKU, NENÍ TO JEJICH CESTA, ALE MOJE

Každý člověk je přesně tam, kde si zaslouží být.

Náš život jsou naše myšlenky. Každá myšlenka vytváří návyk.

Jakékoliv nečisté myšlenky vytváří vyčerpávající návyky, které mají za následek nepřízeň.

Krásné, slunečné, pozoruhodné, skvělé, uvědomělé myšlenky všeho druhu se mění na krásné, slunečné, pozoruhodné, skvělé a uvědomělé návyky a to má za následek úspěch, hojnost, mír.

1. Uvědomění si toho, co se děje. Nemůžeš dosáhnout cíle, pokud nevíš, jaký je.

2. Akce. Bez akce se nic nestane.

3. Vytrvalost. Bez vytrvalosti nic nejde. Nic se nestane přes noc. Pokud chceš něco dosáhnout, tak musíš makat každý den.

Od roku 2014 až doteď sázím. A nyní začínám sklízet to, co jsem 4 roky sázel. (Pro nechápající bez poznání. Sázením myslím to, že sázím semínka úspěchu.) Jen pro jistotu to dávám do závorky, abychom se zase vyhnuli domněnkám nevědomých lidí, protože v 1. díle se mě nejmenovaná osoba ptala, zda jsem bral drogy. Ne ty jsem nikdy nebral. Bylo to myšleno tak, že mi byly nabízeny v Brně, ale vždy jsem je odmítl, stejně jako kurvy. Doufám, že tímto je vše již vyjasněno.  

Peníze nepřijdou z hodiny na hodinu, ale až tehdy, jakmile na to budete připravení.

Aby k Vám peníze chodily, musíte změnit své myšlení a nastavit si to v hlavě tak, aby pro Vás peníze byly důležité.

Samozřejmě peníze nejsou nejdůležitější na světě, ale jsou stejně tak důležité v životě, jako je láska či zdraví.

Štěstí je o rovnováze.

Na světě jsou lidi, kteří:

a) mají lásku (většinou velmi povrchní), ale nemají peníze a pokulhává jim zdraví, protože hold některé věci nechtějí vidět ani slyšet a trpí osobnostní hluchotou a slepotou. (tito lidé nechápou systém v širších souvislostech, tvrdí, že očkování funguje a že je normální, když dětem stříkáme do jejich bezbranných dětských tělíček tuny jedů, nevěří na chemtrails, protože mají oči stále jen na tabletech a chytrých telefonech a myslí si, že kdyby na nás opravdu někdo sypal toxické jedy, tak by s tím už dávno někdo něco udělat. Ano tito lidé jsou velmi nevědomí a naivní.)

b) mají zdraví, ale nemají peníze na rozdávání a v lásce jen nějakým způsobem přežívají.

c) mají sice peníze, ale jejich zdraví není nic moc, protože je to mnohdy způsobené tím, že jsou to workoholici. Někteří vysoce postavení manažeři tráví v práci přes 12 hodin denně a to téměř 7 dní v týdnu. Někteří bydlí stále ve znečištěném prostředí, ačkoliv by si už dávno mohli dovolit bydlet někde jinde apod.

Měli bychom každý na tomto trojúhelníku láska-zdraví-peníze pracovat, a když máme jednu věc, tak bychom měli začít pracovat na těch dalších věcech, se kterými nejsme úplně spokojeni.

Zkusme se nyní prosím zamyslet nad hodnotou zajetí. Tato 2. část měla vyjít až v únoru (tj. za měsíc), ale protože mi tato věc opravdu není lhostejná, tak již 3 hodiny sedím u PC, sepisuji to, upravuji to, protože chci, aby tato část ještě dnes spatřila světlo světa.) !!!

K čemu nás tento systém a matrix dopracoval?

Je velké svinstvo, kolik peněz, jaká kvanta finančních prostředků (miliony až miliardy) se sypou do voleb (které jsou naprosto k ničemu, protože ve většině případech jsou zfalšované), které ještě dělíme na:

- volby prezidenta, volby do senátu, volby do poslanecké sněmovny a další typy voleb (na krajské a městské úrovni)

Dále je neuvěřitelné kolik peněz se sype do zajetí zvířat. Některé ZOO investují do rozšíření svých areálů, aby tam mohla mít více zvířecích zajatců. Proč? Kvůli lidem a kvůli lidskému egu, tj. ZISKU na atrakcích.

Každý člověk si díky systému zvykl na velmi malé byty, kde ještě každý druhý vychovává kočku nebo psa. PES ani KOČKA do bytu nepatří. Zvířata potřebují volnost. PES potřebuje velkou zahradu a nějakou boudu, (nikoliv kotec). Osobně bych PSY a KOČKY v malých bytech zakázal.

Každý z nás vlastně žije v klecích svých bytů, garsonek, či domů a odtud každé ráno chodíme a vyjíždíme (auto je taky klec) do klecí svých pracovišť a kanceláří. Přijde nám to v pohodě, protože to trvá již několik desítek let až staletí a každý z nás si to osvojil a přijal.

Proč ale přenášíme tyto nesmysly na divoká zvířata? Každé divoké zvíře má přeci nastaven svůj způsob života jinak. Každé zvíře potřebuje velký prostor kolem sebe, a proto nemůže jít do klece. Vašeho syna, dceru, vnuka či vnučku byste taky zavřeli do klece? Je to etické? A u zvířat je to etické?

Opravdu nechápu, jak někdo může zavřít do klecí tygry, lenochody, tuleně, tapíry, žirafy apod. a přitom tvrdit, že je to v pohodě.

Jako každá matka, která jde s dítětem do ZOO jen proto, aby její dítě mělo radost (protože dítě nechápe, že ZOO je něco nenormálního), by se do té klece měla zavřít sama a být tam aspoň deset dní s tygrem nebo s orangutanem. Až poté by některé věci totiž pochopila. 

Jsme ješitní, nadutí, nadřazení a díky těmto neprospěšným vlastnostem učíme naše děti nesprávným novým návykům, který chce SYSTÉM. SYSTÉM totiž zneužívá děti a dělá z nich motor zla a výdělku na zvířatech.

Největší průser na tom je, že většina lidí to příjme s povděkem a radostí. Bude tam lanovka, spousta atrakcí, restaurací, suvenýrů, prolézaček, Coca Coly a hranolek, Mc Donald, KFC, vše to bude pro lidi, ano PRO LIDI PŘEDEVŠÍM!!! Budeme mít novou atrakci, nový cirkus se zvířaty 21. století s názvem ZOO! JUPÍ. Děti, udělejte si všichni fotečky se žirafou. Fakt by mě zajímalo, co si taková žirafa o nás myslí, když si s ní děláme selfíčka.

Maminky a tatínci, hlavni svým dětem prosím neříkejte bláboly o tom, že se tam ta zvířátka mají dobře, že jim tam nikdo nemůže ublížit a že v přírodě by bez ZOO už dávno nebyla, že je tak chráníme a bla, bla, bla.

Děti to nemohou vyhodnotit, neznají přírodu, neznají přirozenost, jsou vystaveny manipulaci zajetí a přijmou to tedy jako přirozenost.

Přijmou to nejenom ve vztahu k nebohým zvířecím obětem, ale též ve vztahu k sobě. Prostě zajetí se stane bezpečím a otroctví přirozeností a o to tady jde! Jde o to, že tímto přístupem milí rodičové vychováváte nové otupělé OTROKY SYSTÉMU, které si zvyknou na uzavření v městských aglomeracích a napojení na všechny dostupné energie, čímž svým dětem vytvoříme absolutní závislost a odpojení od přírody, která je posledním symbolem svobody! A proto je třeba skutečnou přírodu a divoké bytosti zotročit a lidi už od dětského věku od přírody a přirozenosti odvést a odpojit. Skvěle to ty ELITY opět vymysleli, že jo?

Děláme strašlivé chyby a pácháme zločiny nejenom na zvířatech, ale dokonce na vlastních dětech, aniž bychom si to uvědomovali.

Víte, jak by měly děti získávat své první zkušenosti s přírodou a zvířaty? V české přírodě, na loukách, na zahradách, mezi květy a hmyzáky, pozorovat mravence, brouky, včelky, motýly, vyrážet s rodiči do přírody, stanovat, pod širák.

Radovat se z pozorování zajíců a srnek a potom, až vyrostou, by si měly splnit svůj sen, sen o divočině, sen o dobrodružství v dalekých zemích. Od malička je však musíme učit ohleduplnosti, učit se být v přírodě potichu a ne řvát jako banda psychopatů, mlátit do plexiskel a stěn akvárií.

Rodiče, musíte naučit své děti neodhazovat odpadky a sbírat ty, které tam vyhodí nějaký imbecil. Musíte je učit, že zvířata potřebují k životu prostor a svoji zvířecí rodinu, kterou si složitě tvoří v přírodě, poněvadž jsou to zvířata a ne roboti.

Neučte své děti, aby podporovali zajetí zvířat v cirkusech a zoologických zahradách.

Vytvářejme v nich hluboký vztah ke svobodě, přirozenosti naučte je vzdorovat otroctví v jakékoli podobě. Všichni jsme se zrodili ke svobodě a zvířata ještě mnohem více než my lidé, tak proč to všechno pošlapat a zničit, když je to tak krásné a hodnotné?

I přes to, že vypadá zajetí jako úžasná lidská atrakce, je to stále zajetí a zajetí je vězení a vězení je trest! Za co ta zvířata a děti vlastně trestáte?

 

JE TO NA KAŽDÉM Z NÁS

Nejvyšší čas se dostat k Matrixu, že?

https://www.youtube.com/watch?v=dkAQNVMIt5I

(a už to znáte. Schopné lidi stačí postrčit a více informací si najdou sami, budou-li chtít)

Nyní se dostaneme k další důležité záležitosti, o které se musím zmínit. Když totiž rostete a pracujete na sobě, tak nejen že přitahujete ty, kteří taky rostou a pracují na sobě, ale taky závistivce, kteří se Vám snaží házet klacky pod nohy. 

Fajn, jestli chcete makat 12 hodin denně v Amazonu, či jinde, klidně v tom pokračujte, protože rozhodnutí je na každém, jestli ne, máte jiné možnosti, rozhodnutí je pouze na každém z Vás.

Připravte se však na to, že jakmile se budete dostávat nahoru (o další LEVEL výše), tak Vám ti lidé, kteří trpí osobnostní hluchotou, slepotou, závistí a chamtivostí budou závidět. Každý člověk to ale musí překonat. Jiná cesta není. Jediná cesta = nevšímat si jich.

Jakmile budete růst v osobním rozvoji, tak Ti, kteří na sobě nechtějí makat a spokojí se s minimální mzdou, Vás přestanou chápat. Přestanou Vás chápat, protože oni žijí v matrixu, kdežto Vy z něho chcete vystoupit.

Uvedu příklad:

Poprvé jdete do kavárny, v podstatě ještě ani nevíte, co kavárna je a všechny kávy Vám budou chutnat (pokud nemáte na kafé alergii, či Vám nechutná, protože Vám ji rodiče v dětství nutili pít 3x denně), protože je ještě (ty kávy) nemáte s čím porovnat a nevíte, jak chutná kvalitní káva.

Za rok si uděláte kurz baristy, poté si zajdete do 10 kaváren a zjistíte, že kvalitní kávu Vám umí připravit jen ve 2 kavárnách z 10. Ano, začnete si všímat NE-kvality.

Prostě život funguje 80/20. Ve financích 90/10 až 95/5

Chápete?

Čím více se budete vzdělávat, čerpat poznání, tak tím víc si budete všímat toho, jak svět funguje podprůměrně a nefunguje tak, jak by fungovat měl.

Čím více Vy budete duchovně výš (opět to zopakuji. Pro mě slovo duchovně se nerovná církev, do kostela nechodím a ELITY vytvořily všechna náboženství za jedním jediným účelem, a tj. aby lidstvo nebylo v jednotě, protože když je lidstvo v jednotě, tak se dokáže mezi sebou mnohem lépe domluvit.). Dlouhá vsuvka, takže ještě jednou.

Čím více Vy budete duchově výš, tak tím více si budete všímat toho, jak ti lidé okolo Vás žijí v duchovních sračkách.

https://www.youtube.com/watch?v=pPvfeUr203g

Oni žijí v matrixu, je ani nezajímá, co je matrix, protože oni žijí to, co je v TV, jenže TV a PC hry jsou jen jedna velká iluze. A v okamžiku, jak se jim budete snažit vysvětlit, aby z tohoto matrixu vystoupili, případně aby do něho ještě více nenastoupili (když je varujete před tím, aby šli na očkování proti chřipce

https://1url.cz/KMiE8

nebo je varujete před tím, aby se zadlužili, tak v tom lepším případě jen řeknou: „Co to blábolíš?“ V tom horším případě Vám řeknou, že jste blbec, nebo Vás pošlou někam. Jim tento život stačí, oni si vydělají minimální mzdu, nějak z toho vyžijí, někde vzadu v hlavě by chtěli mít více peněz, ale když Vy jim řeknete, co pro to mají udělat, tak to stejně neudělají. Proč?

Protože platí hypotéku, leasing a splácí další půjčky, a kdyby dali výpověď v práci, tak by to neměli z čeho splácet. Už chápete, proč lidi odrazuji od hypoték, leasingu a půjček? Ten systém je prostě tak nastavený, aby každý člověk byl co nejvíce a co nejdéle zaháčkovaný, ideálně až do důchodu.

 

Uveďme si následující příklad: zájemce o koupi třímilionového bytu má čistý příjem 25 tisíc korun. Z příjmu již našetřil 600 tisíc korun, aby měl na 20% LTV (poměr úvěru k hodnotě zastavené nemovitosti).

V tomto případě je maximální možná hypotéční splátka (max. 45 % z měsíčního příjmu) 11 250 Kč. Pokud by žadatel chtěl 20letou splatnost, má smůlu, protože se splátkou ve výši 12 400 Kč přesáhne 45 % z čistého příjmu a banka mu hypotéku nedá. Řešením je ponížit splátku na 10 700 Kč, respektive natáhnout dobu splácení hypotéky na 25 let. To bude značit menší riziko nesplácení hypotéky, ale zase vyšší náklady na úvěr, protože čím déle kdo úvěr platí, tím více za něj také přeplatí.

Oni mi většinou argumentují tím, že ta nemovitost bude po splacení hypotéky jejich.

Myslíte si, že ta nemovitost bude Vaše, až splatíte hypotéku? Možná, ale pokud ELITY budou někam chtít umístit imigranty a dojdou jim ubytovny, kostely, školy, tak co myslíte, že udělají? V zákoně to je napsané tak, že Vám v případě válečné pohromy mohou kdykoliv vzít vaši nemovitost, nebo minimálně budou chtít, abyste si k sobě nastěhovali jednoho imigranta.

https://tadesco.org/opet-zaciname-s-udernym-tematem-a-sice-katastry-nemovitosti-udajny-hoax-brzy-nejtvrdsi-realitou/

Takže lidi argumentují EGEM, protože EGOISTI od přírody chtějí něco vlastnit, aby se s tím, co vlastní, mohli před ostatními na FB (a nejen tam) chlubit. Takže jediný důvod, proč si lidé berou hypotéku, leasing a půjčky, je jejich velké EGO a samozřejmě to, že to dělá 90% jejich okolí, jenže už jim nedochází, že 90% okolí žije v matrixu a lidi velmi rádi dělají to, co dělá většina – neprobuzené okolí.

Ale když se nad tím zamyslíte. Jak na této Planetě Zemi může být něco Vaše? Jak můžete něco vlastnit? Přece každý z nás, jsme vznikli z vesmírné podstaty, takže:

1. všechno zde na planetě patří všem.

2. na všechno zde na Planetě Zemi má nárok tak maximálně všemohoucí vesmír.

Stejně tak manželství. Manželství není láska, ale manželství vymyslely opět ELITY a opět se manželství vymyslelo proto, aby se lidé hádali. Důvod, proč je přes 50% rozvodů je ten, že Vy se během svatebního obřadu podepisujete do prokleté knihy + k sobě poutáte peníze Vašeho partnera, kvůli kterým se lidé velmi často hádají.

A další věc, ELITY chtějí, abyste Vy jako partner vlastnili pouze jednu partnerku, ale cožpak Vy jakožto muž můžete vlastnit ženu? Cožpak Vy jakožto žena můžete vlastnit muže?

Pokud to máte v hlavě v pořádku a jste uvědomělí, tak prostě nemůžete ve svých "třiceti letech" někomu slíbit, že tu s ním budete až do konce života. Vy prostě nevíte, co bude za 50 let a pokud Vás například srazí auto a zemřete, tak je jasné, že se svojí partnerkou nebudete až do konce svého života. 

Jako žena si chce večer někam vyjít a muž už řeší, s kým si chce vyjít a pokud mu to jeho žena neřekne, tak ji nepustí a když mu to řekne, tak ji sice možná pustí, ale každých 15 minut jí dojde esemeska, kde se jí ptá, co dělá a kdy přijde domů.

Jako to vám to stále ještě nedochází, v jakém stupidním matrixu ovládaném ELITAMI my tady žijeme?

V životě (hypotéky a leasing) platí stejné pravidlo, jako v investování. Investujte (Kupujte si) jenom to, co si můžete v tuto chvíli finančně dovolit, tj. nezadlužujte se. A když už něco někam investujete, tak to rozdělte na 5 až 7 hromádek a tuto investici diverzifikujte do různých oblastí. U investic investujte jen to, co si můžete dovolit ztratit.

Jako ano, můžete se dostat ke kryptoměnám, a přestože nevíte, jak funguje systém, přestože věříte tomu, že BTC založil Japonec, přestože nevíte, co je matrix, tak můžete v této době kolem roku 2018 vydělat přes kryptoměny ranec peněz. Ano, když v lednu investujete do kryptoměn 20 tisíc, tak do Vánoc můžete mít milion. Musíte se tomu však během toho roku věnovat, musíte se vzdělávat v této oblasti a čerpat nové poznatky a všímat si nových trendů a nových kryptoměn. Jako v roce 2017 šly nahoru všechny kryptoměny, takže tady v této oblasti se peníze vydělat jistě daly, ovšem je tu jedno riziko. Na BTC si nemůžete sáhnout, a BTC mohou ELITY kdykoliv vypnout.

Ano, ELITY chtějí, aby lidstvo přešlo z hotovostního styku na bezhotovostní platební styk, protože chtějí mít nad Vámi kontrolu a nad všemi finančními transakcemi dohled. 

Proč si myslíte, že v červnu 2018 poklesl BTC na 6 000 USD? Protože krach USA se blíží a oni (Elity) si musí někam vložit své peníze. Zlata a stříbra je na světě pro všechny málo, tak ELITY vytvořily, před krachem USD, právě kryptoměny, do kterých právě společně s drahými kovy své peníze vkládají. 

Nyní máte limit na hotovostní styk 10 000 dolarů, ale postupně se to bude snižovat, až hotovost zmizí úplně a nekoupíte si za ni ani rohlík.

... pokračování příště...