Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všeobecné poznání

george-orwell-700x392.png

Důležitá věc. Všechno souvisí se vším a všemu je úplně jinak, než si většina z nás myslíme. Všemu je totiž úplně jinak, než Vám servírují zkorumpovaná a prolhaná média, učitelé, či studijní materiály.

Např. v průběhu času došlo ke změnám významů slov. My si myslíme, že nějaké slovo je pozitivní, ale prapůvodní význam tohoto slova byl negativní.

Tak např. o slově "úžasný" si asi myslíte, že je něco prospěšné, tj. úžasné.

Jenže předkové používali slovo úžas/úžasný ve významu: „strašný, hrozný, hrůza“ nebo „stát v němé hrůze“ více se dočtete zde:

http://leva-net.webnode.cz/products/jazykova-diverze-aneb-pozor-na-uzasne-veci/

 

Pokud chcete být úspěšní, tak by Vám mělo být úplně jedno, co si o Vás myslí Vaši přátelé, protože pokud chcete být úspěšní, tak se nemůžete chovat podle toho, jak chtějí oni.

Pokud například Vy dojdete k nějaké úžasné životní příležitosti a Vaši přátelé Vám řeknou, že je to blbost a Vy jenom proto, aby zůstali Vašimi přáteli, je poslechnete, tak nežijete svůj život, ale žijete život těch druhých.

Takže jak začít? Třeba takto:

Člověk se narodí s tělem, které je za optimálních podmínek naprogramované na přibližně 145 - 154 let života.

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10284-nejstarsi-clovek-dejiny-lidstva-kurak-manezelky

Záleží na tom, jak se během života o své tělo člověk stará, ale nezáleží nejen na něm, zda bude zdravý, či dříve onemocní a tím pádem předčasně zemře. (Když do toho započítáme CERN a zrychlování času, tj. nyní jeden den trvá cca 16 hodin času v porovnání s minulým století, tak jednoduchou matematikou zjistíte, že se lidé budou dožívat o třetinu až polovinu let více, než nyní, tj. 150 a více let na konci 21. století a 200 a více let na konci příštího 22. století.)

https://www.youtube.com/watch?v=6iexZ4ynOMU

https://www.matrix-2001.cz/clanek/jsme-skutecne-nesmrtelni-10583

Tento program dlouhověkosti je ale elitami úmyslně narušen nepřirozeným způsobem života: nevyhovující GMO stravou (proto např. v roce 2017 byla zima až do května, aby se zničila úroda ve střední Evropě a GMO potraviny se dovážely odjinud)

http://orgo-net.blogspot.cz/2017/04/odhalovani-geoinzenyrstvi-pomoci-navrhu.html

 

Program dlouhověkosti je dále elitami narušen špatným životním prostředím, stresem (díky zrychlenému času nejen manažeři, ale i všichni ostatní zaměstnanci v práci udělají daleko méně činností, než dříve a tím pádem musí pracovat i o víkendu),  https://www.youtube.com/watch?v=QZ-lqeJoH5Y&t

Dlouhověkost je ale též narušena nadměrným užíváním chemických látek (léků), pozn. Farmacie je svinstvo a farmacie má za úkol udržovat lidi nemocné, protože kdyby farmacie měla za úkol lidi léčit, tak by již nyní nebyla vůbec potřeba.

Lidi se množí a množí, zvláště „někteří“ a již v polovině století nás tady bude 9-10mld obyvatel. To povede k tomu, že v USA se lidé budou mimo jiné stěhovat k velkým jezerům více na sever, aby měly pitnou vodu, samozřejmě do toho všeho se ještě zamotá genocida bílé rasy, takže v Evropě se lidé budou stěhovat také více na sever, protože např. Ukrajina bude díky oteplování již už v subtropickém pásmu. (pozn. Ukrajina se velmi vylidňuje a jestliže má nyní v roce 2017 přes 30 milionů obyvatel, tak v roce 2050 bude mít jen cca 20 milionů obyvatel). Lidé z Ukrajiny odchází kvůli válce a politické situaci především do Polska, na Slovensko a dále na západ, kde si vydělají více.

Takže jestliže má Česko-Slovensko dohromady nyní 16 mil. obyvatel, tak v roce 2050 budou mít tyto dva státy již více než 20 milionů obyvatel, tj. více, než bude mít v tu dobu Ukrajina. Kéž bychom se mi všichni Slované spojili do jednoho většího státu, uzavřeli hranice a Africkým imigrantům nedovolili vstup – Ó mé zbožné přání.

Náš věk se snižuje i díky těžkým kovům, které se nám dostávají do těla prostřednictvím chemtrails. Vážení, bylo provedenou spousta testů, dělaly se vzorky vody, bylo opakovaně zjištěno, že jsou úmyslně vypouštěny těžké kovy (především aluminium, stroncium, barium apod.), které ovlivňují naše tělo a způsobují nám spoustu nemocí.

Takže je dokázané, že USA vypouští chemtrails již min. od 70 let 20. století, ale v některých oblastech to vypouštěli i v 60. letech. A prostě ten, kdo tohle nevidí, a tvrdí, že chemtrails neexistuje, ačkoliv je všude kotel důkazů, tak... no comment.

Jak se chránit před Chemtrails? Třeba takto:

http://tadesco.cz/kava-prirozena-lecba-toxoplasmozy/

Elity a vládní korporace, které řídí tento svět, chtějí, aby se člověk dožil max. 70 let, tak aby starým lidem nemusely dávat peníze na důchody.

To dělají několika způsoby:

1. nesmyslně prodlužují všude věk odchodu do důchodu, protože peníze nejsou ve státních kasách.

2. sypou na nás chemtrails, abychom se nedožili důchodu.

3. likvidují střední a malé podnikatele (např. přes EET), aby menší zemědělci zkrachovali a my lidé již více neměli možnost si kupovat BIO potraviny, ovoce a zeleninu.

4. přes postřiky likvidují včely, takže již brzy budeme jíst plastovou rýži, protože 1/3 veškerého jídla máme jen díky včelám a planeta Země neuživí více, než 10-12 mld obyvatel.

http://www.vylectese.cz/cina-vyrabi-ryzi-plastu-uvadime-navod-poznate/

 

Elity to mají vymyšlené chytře.

0. již před narozením dítěte elity maminky lákají, aby se několikrát za jejich těhotenství podívali na své miminko přes ultrazvuk

O tom, jak je ultrazvuk nebezpečný, a co způsobuje, se dočtete zde: http://tadesco.cz/nebezpeci-ultrazvuku-nejen-pro-male-deti/

 

1. Ihned po porodu ve většině nemocnicích seberou ihned dítě z náručí matky, dají mu označující náramek na ruku a nohu, a dají ho někam pryč od matky.

K čemu to vede? Dítě tímto ztrácí kontakt s matkou a díky tomu bude v budoucnu a v dospívání daleko lépe formovatelnější přes elity. Prostě co elity řeknou tj. reklamy, podprahové vnímání v médiích, tak to také udělají.

 

2. Bezbrannému miminku, které se nemůže bránit, vstříknou vakcíny, které jsou toxické (jedovaté a obsahují spousty těžkých kovů)

http://tadesco.cz/vsechno-bezi-podle-kalergiho-planu-deti-jsou-prvni-linii-boje-za-zniceni-naroda/

Proč si myslíte, že ty všechny očkovací vakcíny jsou dávány miminkům co nejdříve po porodu a že Dr. odmítají odklad a podobně? Opět to stejné, aby se přerušil co nejdříve přirozený kontakt matky s dítětem a aby byly děti během svého dětství lépe (elitami) formovatelnější.

Nedávno jsem se připojil do jedné skupiny na FB, která se zabývá očkováním a ta matka měla dotaz. „Byla jsem u Dr. a ta mi nechtěla umožnit odklad, co mám dělat?“

Co nato říci? Pokud je matka slepá a nechce vidět a slyšet, tak Vy můžete skákat po hlavě, po jedné noze (to je jedno po čem), ale když někdo nechce vidět a slyšet, tak prostě neuvidí a neuslyší. To je fakt.

Proč lidi „nevidí“ a „neslyší“? Je to způsobené tím, že na nás sypou chemtrails sračky, čímž je spousta lidí flegmatických a je jim všechno jedno.

Jediná správná odpověď této matce je:

To dítě je přeci Vaše a Vy milá maminko rozhodujete o zdraví Vašeho dítěte, a pokud chcete mít zdravé dítě, tak prostě do té ordinace už nevkročíte.“

Jako lidi, kdy už to konečně pochopíte? Lékaři jsou placení od počtu vydaných léků (které neléčí, ale udržují Vás nemocné) - pro méně chápavé: LEKY (od slova lekat) Vás „vyLEKají“ na cca 1-2 roky, a pak dostanete nějakou další nemoc znovu), a od počtu proočkovaných dětí .(čím více dětí proočkují, tím mají větší prachy.)

Viz. Pan Hnízdil: např. zde: https://www.vitalia.cz/clanky/bud-se-chcete-lecit-anebo-uzdravit/

 

Dnes mě zase totálně vytočil jeden komentář v očkovací skupině. Mně je z těch některých komentářů matek opravdu na zvracení.

Otázka jedné matky:

„Je povinna hexa a mmr - jedna dávka, dostačující pro švp, tábory a podobně? Nebo je to jen dostačující pro přijetí do státní školky a musí se očkovat dál aby mohlo dítě jezdit na tábory apod.“

 

Prostě otázky typu: „Co musím udělat, aby mé dítě mohlo „někam““, nechápu.

 

Takže:

1. Nikdy nikde nebylo doložené (nebyla udělána studie), že očkování funguje.

https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk

(viz. odkaz ještě jednou níže.) SORRY JAKO, ale některé věci se prostě musí lidem s amputovaným mozkem opakovat stále dokola.

2. V očkování jsou jedy a těžké kovy, které způsobují dřívější smrt.

A tyto dva body stačí, abyste znali a pokud jste rozumní a chápaví rodiče, kteří chtějí vychovat své děti s láskou, tak své děti prostě očkovat nikdy nedáte. 

 

3. Když nedáte své dítě očkovat, tak nesete maximálně následky v tom, že nemůžete dát dítě do jeslí a do mateřských školek (ovšem můžete si zavolat domů chůvu, to Vám nikdo zakázat nemůže) a máte možná trošku méně peněz od státu. Proč? Protože finanční motivace pro maminky je pro matky natolik „zajímavá“, že to již některým matkám v dnešním systému úplně zatemnilo mozek.

 

Další důkaz toho, jak skvěle tento motivační systém funguje je níže.

Máme tady „povinné očkování“, a kdo nemá kompletní očkování, (nemusí být) není přijat do jeslí a do mateřských školek. Navíc, když je dítě naočkované, dostane matka více peněz. (než když by ho vychovávala doma).

http://tadesco.cz/matky-vyzyvaju-premiera-vladu-sr-ukoncenie-ich-diskriminacie-pre-ze-sa-osobne-staraju-deti-pocas-rodicovskej-dovolenky/

Oproti tomu matky, které děti vychovávají doma, dostanou trošku méně peněz.

Takže matky jsou finančně motivovány k tomu, aby daly své děti „těmito jedy“ očkovat, aby měly později, až je dají do jeslí, více peněz. Prostě opět důkaz toho, jak všechno souvisí se vším.

 

Takže nejvyšší čas, abyste se vážení probudili.

Opravdu je nutná tato názorná ukázka, protože jinak to nepochopíte.

9 "povinných" vakcín = 9 zoubků vašeho dítěte

 

A nyní se vžijte do následujících situací:

Když vám mocenské elity řeknou:

a) "Buď do zítřka (např. do 15:40) dáte své dítě očkovat, nebo Vám zabavíme veškerý Váš majetek", tak to maminky uděláte?

No většina z Vás ano.

 

Když Vám mocenské elity řeknou:

b) "Buď do roka necháte své dítě očkovat, nebo Vám příští rok zabavíme veškerý Váš majetek", tak to maminky uděláte?

No většina z Vás ano, protože to nemusíte udělat teď, tudíž Vás to podvědomě netrápí (nezajímá), ale někdy v budoucnu.

 

A když Vám mocenské elity řeknou:

c) "Buď do zítřejšího dne vytrhnete svému dítěti 9 zoubků, nebo k Vám přijdeme, a zabavíme Vám veškerý Váš majetek", tak to milé maminky uděláte?

Tak co, jaká je nyní Vaše odpověď?

Správně byste se milé maminky neměly nechat zatlačit do kouta, a když už není jiná možnost, tak sbalit svých pár švestek, vzít své děti na ramena a vypadnout co nejdál od civilizace.

Ovšem pokud vím, tak za to, že nedáte své dítě očkovat, se zatím v ČR nestřílí, tak já nechápu co furt kurva řešíte.

 

Stejně jako naprosto stupidní dotaz jedné matky:

„Když ty jesle potřebuješ, tak ho nech prostě naočkovat!“

(překlad pro nechápavé matky, které již mají amputovaný mozek) Když ty jesle potřebuješ, tak si vezmi matko 9 švábů, a dej je svému dítěti na talířek...

Cože? Jak tohle může někdo říci? Je vůbec tato matka normální?

Pokud někdo potřebuje jesle např. kvůli tomu, že je maminka podnikatelka, tak má spoustu jiných možností, např. tu, že si zavolá nějakou chůvu k sobě do baráku a vyřeší to takhle a né, že budete matky dělat to, co Vám přikáže (čím Vás na-motivuje) stát.

 

Jako maminky zamyslete se nad tím:

Vy dáváte své dítě očkovat, přestože víte, že očkování nefunguje, přestože víte, že Vašemu dítěti nepomáhá (a pokud to nevíte, tak jste slepá matka, která si o tomto tématu nezjistila všechny informace) a přestože víte, že Vašemu dítěti způsobí buď mírné, nebo vážné zdravotní problémy buď za pár chvil, nebo někdy v budoucnu.

 

 A Vy, milé matky, necháváte své děti očkovat jen kvůli tomu, že ty zdravotní důsledky nejsou pro Vás okem ihned viditelné, tj. máte myšlení typu:

a) Nyní mu to neublíží, a později se uvidí, co s tím, však přeci LEKY jsou stále kvalitnější.

b) Kdyby to bylo zdraví škodlivé, tak by s tím přeci někdo něco dělal.

c) Peníze byly, budou a my budeme (tj. myšlení lidí, kteří necítí potřebu investovat a ve všem se spoléhají na stát)

 

3. Neočkovaní lidé mají daleko větší schopnost se bránit proti chemtrails,

http://orgo-net.blogspot.cz/2017/04/odhalovani-geoinzenyrstvi-pomoci-navrhu.html

a proto maminkám řeknou, že když nebudou mít zaočkované děti, tak nebudou moci do školek, do dětských koutků a Vy jim na to skočíte!

A co takhle milí rodiče zkusit domácí výchovu? Myslíte si, že Vaše děti budou hloupější, když je budete vzdělávat doma? Tak si přečtěte toto:

http://zdenkastankova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=602310                  

Než začnete tvrdit, že očkování funguje, poslechněte si tohle video, kde je jasně řečeno, že nikdy nebyl proveden žádný faktický průzkum toho, že by očkování fungovalo, a přesto se elitám podařilo ho protlačit a rodiče úplně nepochopitelně na celém světě dávají své děti očkovat.

https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk

Po vidění toho videa a přečtení tohoto článku Vám musí být všem jasné, že vakcíny nejen, že nefungují, ale že v nich jsou totální sračky a svinstva.

 

A Vy v podstatě očkujete své děti jen proto, že Vás straší, ať už tím, že nebudete moci dát děti do školek, do dětských koutků apod.

Jako jeden z mých možných cílů je vytvořit školku, (která asi nebudete moci mít název školka, protože by to neprošlo přes tento systém...), která bude jen pro neočkované děti, tak aby i tyto maminky měly možnost tam umístit své neočkované děti. 

Šak proč si myslíte, že zavedli poslední rok školky, když má dítě 5-6 let, povinný, pod pokutou až 5 000,- Kč?

Jako vážení, jestli bych si na něco půjčil, pokud bych na to neměl, tak je to na tohle. Jako lidi si půjčují před Vánoci, protože nechápou, že Vánoce jsou svátky klidu a míru (alespoň takto je nám to prezentováno) a nejsou vůbec o tom, kdo dá komu kolik drahých dárků.

Takže lidi jsou tak hloupí (z těch chemtrails, které jim už úplně zatemnily mysl a ovlivňují jejich neurony a neurity), že si půjčí na „tyto svátky“ jenom proto, aby nebyli před okolím za totální chudáky, ale přitom se bojí naprosto směšné pokuty 5 000,- Kč.

Jako chápete to? Můj mozek tyto lidi prostě nedokáže zpracovat.

Očkovací vakcíny byly vytvořeny z těchto důvodů:

a. Snížit populaci

https://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/126-bill-gates-vakciny-maji-snizit-populaci

b. Snížit imunitu a docílit, aby lidi zemřeli co nejdříve, protože státy nemají peníze na důchody.

c. aby si lidské tělo nemohlo vytvořit vitamín D. (a proto to na nás v zimě sypou, abychom neviděli Slunce a naše těla neměla vitamín D.)

Věděli jste například, že vakcíny se kultivují (pěstují) na rakovinotvorných buňkách, protože ty se rychleji množí?

http://ceskoaktualne.cz/2016/02/zpravy-ze-sveta/lekari-kteri-nasli-rakovinotvorne-enzymy-ve-vakcinach-byli-nalezeni-mrtvi/

(a komentáře pod článkem jen dokazují to, že lidé mají již amputované mozky a věří tomu, co říkají elity.)

d. ____________________________  (zde máte domácí úkol, a sami si za tento bod něco doplňte. 

 

Jako lidi zamyslete se už konečně:

Když Vám exekutor řekne:

„Vyhoďte své dítě z balkónu, nebo k Vám zítra přijdu, a zabavím Vám veškerý Váš majetek“ tak to uděláte?

Jako spěje to k tomu, protože pokud se necháte očipovat a dovolíte, aby Vaši mysl a Vaše DNA ovlivňoval někdo jiný, tak již brzy Vám elity nařídí: „Vstaň, vezmi své dítě, otevři balkonové dveře, vyhoď své dítě z balkónu“ A VY to uděláte, protože již nebudete mít možnost kontrolovat své činy a své emoce.

Samozřejmě bude to opět všechno úžasně lidem naservírované na stříbrném podnose.

Takže Vám řeknou: „Pokud se necháte očipovat, tak budete moci lépe žít, rychleji nakupovat, rychleji cestovat…“, dají Vám spoustu výhod, až se dostaneme do bodu, kdy 51% lidí bude očipovaných a oni to převrátí a řeknou.

https://tadesco.org/katastrofa-mlade-lidi-primem-prenosu-pres-veskera-varovani-proroku-bibli-vedcu-odborniku-jinych-se-lide-riti-vlastni-zahuby-zneuzivaji-hlavne-mlade-lidi/

 

 

„Když nebudete očipovaní, nedostanete se ke svým penězům ve virtuálních bankomatech, nebudete moci kupovat (GMO) potraviny, nebudete moci dávat své na půl robo-děti do školek a škol a tím pádem nebudete dostávat finanční příspěvky od státu (myšleno od ELIT) apod.“

(prostě efekt vařené žáby – tj. zlehka nám budou elity přitápět pod kotel, až to dojde do bodu, kdy nám to bude připadat zcela normální)

https://tadesco.org/proto-uz-nepotrebuji-lidi-ocipovat-ocipovani-uz-davno-jste-jsou-vsichni-jen-pro-silne-nervy/

Takže pokud jste to ještě nepochopili, tak plán elit je založen na tomto jednoduchém principu.

Jakýmkoliv způsobem, nejlépe všemi možnými způsoby učinit z lidí spící zombie, kteří se nedožijí ani důchodu, nebudou mít své vlastní myšlení a budou jen poslušně kývat hlavou...

A dělají to těmito způsoby:

1. přes vzduch (chemtrails)

2. přes potraviny (GMO potraviny – tj. nejdříve způsobí na určitém místě (díky chemtrails) sucho, záplavy, mrazy v květnu (nebo např. i krupobití, které zničí úrodu). Díky tomu tyto státy nemají dost produkce vlastních potravin, no a samozřejmě, pokud nemají domácí zemědělci a farmáři vlastní zdroje, tak je musí odněkud dovážet. Odkud? Ano, správně, GMO potraviny dováží z USA.

3. přes půdu (např. přes klíšťata, ale i samotná půda je již naprosto odrovnaná hnojivy, takže ovoce a zelenina, aby vůbec vyrostla, musí obsahovat několik desítek postřiků http://www.priroda.cz/clanky.php?detail=2002)

O tom, jak byla např. nemoc Lymská borelióza uměle vyrobena na jednom ostrově v USA, aby pak byla vypuštěna přes klíšťata mezi lidi, si můžete přečíst zde:

http://zahadno.weebly.com/tajemnaacute-miacutesta/plum-island-usa

4. přes vodu (...no a samozřejmě, jestliže to vypouští ze vzduchu, tak je to všude, takže i ve vodě, navíc v některých státech přidávají do vody fluorid)

Tudíž shrnuto podtrženo:

Jedům není úniku, protože ty jedy máte ze všech stran.

 

Zde si můžete přečíst něco o úžasném byznysu s vodou, a co jim jde.

https://tadesco.org/tajna-operace-voda-se-brusel-pokusil-ukrast-evropanum-pitnou-vodu-prihrat-korporacim-dalsi-miliardovy-byznys/

 

Takže. Pokud by patřila voda v Evropě jednomu subjektu, tak do ní mohou dávat jedy, např. fluorid, protože nás chtějí ovládnout. Ze 7,4 mld obyvatel chtějí udělat 0,5 mld zombie, kteří budou lehce ovladatelní elitami.

http://technet.idnes.cz/spiknuti-vlady-michaji-do-vody-chemii-chteji-nas-otupit-a-ovladnout-1pb-/tec_technika.aspx?c=A110823_180729_tec_technika_pka

Nyní krátká citace z textu (odkaz níže)

„Proto mění naši slovní zásobu, mění všecko, co se nás týká a udržují nás trvale nemocné pomocí fluoru, pomocí aspartame sladidla v potravě, s pomocí všech těch barviv a chemikálií, které jsou skoro ve všem.“

https://tadesco.org/skryte-tajemstvi-nalezeno-plan-nasa-zniceni-lidstva/

https://tadesco.org/?s=5G

 

Jediná možnost je volit SPD.

http://spd.cz/tomio-okamura-nedostatek-vody/

(a modlit se, aby Okamura po volbách chtěl to, co chce nyní před volbami). Což samozřejmě nemusí být plně v jeho moci, protože ho můžou zblbnout psychotronickými zbraněmi, jako to např. udělali u Trumpa, ze kterého je nyní jen jakási loutka (stejně jako z ostatních „prezidentů“ před ním), která dělá jen to, co po něm chtějí elity.

 

K čemu slouží fluoridace?

Fluoridace slouží jako experiment dopadů bojových látek na obyvatelstvo.

Farmaceutické firmy chtějí snížit zdraví obyvatelstva, aby prodaly více léků a měly co největší zisky.

 

Vláda či korporace chtějí snížit samostatnost a rozhodnost občanů a učinit tak z nich poslušné, snadno ovladatelné stádo.

Elity přidávají do vody fluoridy, aby snížili porodnost v populaci.

Elita chce snížit IQ obyvatelstva, aby vznikla masa průměrných lidí závislých na konzumní společnosti a vládě.

 

4. Všude jsou úžasné reklamy pro děti, aby jedly sladké, v supermarketech dávají záměrně sladké do výšky očí, aby to děti viděli a Vy, aby si o Vás ostatní kupující v obchodě nemysleli, že jste krkavčí matka (myšleno až dítě začne řvát a Vy byste ho museli odvést), tak tyto sladkosti dětem koupíte.

Následně z těchto sladkostí mají děti zkažené zuby a potom jsou jim dány do zubů amalgámové plomby, které obsahují rtuť.

http://ona.idnes.cz/amalgamove-plomby-casovana-bomba-ve-vasich-ustech-f7w-/zdravi.aspx?c=A080611_102338_zuby_bad

A Brusel, aby si lidé mysleli, že EU dělá něco pro zdraví dětí, rozhodl, že od léta 2018 už nebudou moci mít děti amalgámové plomby. Fakt výsměch, protože když už je rtuť ve vakcínách, tak jim to stačí. J

http://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce/stopove-mnozstvi-----rtut-ve-vakcinach--sk-titulky-.html

 

Zde odkaz přímo na video v článku aneb Proč jsou děti autistické?

https://www.youtube.com/watch?v=i1o6fM0605Y

 

Další zajímavé video o očkování:

https://www.youtube.com/watch?v=WwG-Q7BYFRo

 

Cituji z webu:

„Nejprve jsou schváleny zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit. Potom jsou vyrobeny vakcíny, které pomalu usmrcují. Mentalita světové „elity“ vychází z toho, že je to „fér“, neboť údajně mají přežít jen ti nejodolnější. Problém je ovšem v tom, že se to musí provést tak, aby proočkované generaci již nebylo pomoci. Proto se neustále zkracují očkovací termíny.

Dnešní kojenec dostane tři dávky hexavakcíny již v prvním roce života (Nyní již víte, proč tak brzo). Je to zásah, který zabrání přirozenému rozvoji imunitního systému dítěte v samém zárodku. Farmaceutický průmysl tak získává svého celoživotního klienta a systém moci trvale poškozeného otroka, který předčasně zemře a vyklidí prostor těm, kteří si planetu chtějí přivlastnit jen sami pro sebe.¨

https://tadesco.org/vsechno-bezi-podle-kalergiho-planu-deti-jsou-prvni-linii-boje-za-zniceni-naroda/

 

Na lidech už bylo vyzkoušeno 600 kmenů očkovacích látek smíchaných se vzduchem, které mění vědomí člověka. Viz. zde:

https://tadesco.org/clanek-nize-uvedeny-desivejsi-nez-byste-si-mohli-myslet/

https://tadesco.org/?s=chemtrails

 

Zde se můžete podívat na relativně nový web, kde najdete řádově tisíce nežádoucích účinků očkování.

http://nasledkyockovani.ic.cz/

 

Zde se můžete dozvědět, že když dáte své dítě očkovat, tak bude mít alergii, protože 7 dětských alergií se přímo překrývá se složkami vakcín.

https://tadesco.org/sedem-detskych-alergii-sa-priamo-prekryva-so-zlozkami-vakcin/

https://tadesco.org/?s=očkování

https://tadesco.org/?s=farmacie

 

5. Dětem se všude prezentuje sex, v průběhu puberty je holkám (přes podprahová média a internet) neustále říkáno, aby užívaly antikoncepci, ve které jsou opět další tělu škodlivé látky, které velmi ovlivňují hormonální systém ženy. Víte, že 2 roky poté, co žena vysadí antikoncepci, ještě nemůže ve většině případech otěhotnět?

 

Nejvyšší čas, abyste se dozvěděli o tomto. Jedná se o juvenilní ne-justici v Evropě. Celkem jsou již po celé Evropě řadově desetitisíce odebraných dětí.

Hrozné svinstvo: 

https://www.youtube.com/watch?v=6XJWzFU0H10

1% odebraných dětí je odebraných spravedlivě, ale 99% odebraných dětí je odebraných nespravedlivě.

 

6. V dospělosti ženy nastává další úžasný byznys: Ženy navštěvují centra „reprodukční medicíny“, kde vyhodí deseti až statisíce za to, aby dostali nějakou šanci mít děti. Největší bloky se u člověka formují v oblasti pánevního dna a v páteři.

Takže pro jistotu objasním: „Pokud chce mít žena děti, je mnohem jednodušší, aby se nejdříve energeticky odblokovala, poté cvičila cviky pánevního dna a samozřejmě vysadila 2 roky předtím, než chce mít děti, antikoncepci." Ale jestli chcete vyhazovat peníze do kanálu, tak to milé ženy klidně dělejte.

 

7. Do toho všeho se v ČR vede neuvěřitelný obchod s dětmi. Např. v Norsku odeberou ročně 25000 dětí z rodin a obchodují s nimi.

https://www.youtube.com/watch?v=6XJWzFU0H10

(jo, je to tady schválně podruhé, abyste ten odkaz již podruhé nepřeskočili, ale podívali se na něho (a i na všechny ostatní odkazy), protože je to vážně velmi důležité)

 

Jako když se zamyslíte nad tím, jak funguje náš svět a jak funguje život, tak je mně z toho vážně na zvracení.

 

Co říci závěrem?

Teď se nacházíme na vrcholu gradace negativních energií, máme zde již nastartované změny a snad již brzy dojde k velkým změnám k lepšímu. Ovšem záleží to především na nás, na lidech. Musíme mít svůj vlastní názor, a nesmíme si nechat diktovat názor od elitních mocenských spolků.

... a protože mě farmacie štve čím dál tím více, a o tomto tématu (tj. plazmovém generátoru) jsem nikde nenašel obsáhlé informace, tak jsem byl nucen, již vloni vytvořit tento web.

http://www.plazmovygenerator.estranky.cz/clanky/princip-frekvencni-terapie.html

 

Mějte se fajn, a mějte vlastní hlavu a hlavně neřešte, co si o Vás myslí ostatní lidé (ať už přátelé, příbuzní či ostatní matky)

Jako nemůžete se na tomto světě zavděčit všem a nemůžete být přátelé se všemi. Prostě když někteří lidé nechtějí „vidět a slyšet“, tak se nedá nic dělat.