Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finanční poznání_3. část

Už od narození je nám v pohádkách podprahově říkáno, abychom byli chudí. Dětem je říkáno, že ti bohatí lidé jsou nejhorší a že ten hloupý Honza, který zachrání princeznu, je nejlepší. Stejně jako kecy typu: „Stejně, až jednou zemřeme, tak si s sebou nic nevezmeme.“ Věříte tomu?

Tuto 3. část o finančním poznání začneme světlem. Rád bych, aby každý, kdo tyto věty právě nyní čte, pochopil, že je nejvyšší čas otevřít svá kukadla. :-)

Důležité je pochopit jednu věc. Kdyby se do všeho nepletli doktoři, lidstvo by bylo zdravé!

„Lékařská komunita, způsobuje ženám rakovinu tým, že od nich požaduje vyšetření na mamografu.“ Nevěříte? Věřte!

https://1url.cz/dMiEx

V současné době čtu knihu „Co s doktorem“ od Vladimíra Vogeltanze. 

Každému, kdo věří ve standardní zdravotnictví na 100%, velmi doporučuji, aby si tuto knihu koupil a samozřejmě i přečetl.

https://www.prozdravi.cz/co-s-doktorem-cesta-etikoterapie-i-dil-vladimir-vogeltanz.html

Dozvíte se v ní:

1. O tom, že lentilky obsahují aditiva, takže by je vůbec neměly jíst děti.

2. Něco málo o porodech do vody.

3. O tom, jak katolíci (ano, už tu máme opět katolickou církev) uspořádávají demonstrace proti konání konference léčitelů.

4. Jak tento pán musel po 15 letech opustit místo, kde většinu svého života zbytečně operoval své pacienty, protože už se na tu nefunkčnost systému nemohl dívat. 

 

Další věc.

Podívejte se na tento film, protože má sílu Vás probrat.

1. Ve filmu Zátoka, se dozvíte, že tzv. DELFINÁRIA jsou pod rouškou dobra, stejně jako ZOO, miliardový byznys.

2. V tomto filmu se dozvíte, že každý rok je brutálně zabíjeno tisíce a tisíce delfínů, protože je to jejich dlouhodobá národní tradice a prý, že je to jejich delfíní maso zdravé, přitom obyvatelům Japonska už nikdo záměrně neřekne, že toto maso obsahuje rtuť.

3. Dozvíte se zde, jak je tento nelegální byznys podporován japonskou vládou, ale obyvatelstvu se nic záměrně neříká a vše je jim úmyslně zatajováno. Proč? Protože byznys a prachy!

Spousta speakerů Vám řekne: „Neřešte imigranty, neřešte zlo a věnujte se jenom tomu prospěšnému“

Ale naopak já říkám: „Kdyby to nikdo neřešil a nikdo s tím nic nedělal, tak bychom tu všichni žili v totálních sračkách, a proto je potřeba o tom alespoň informovat, aby lidstvo bylo s těmito skutečnostmi obeznámeno a to, jestli tomu oni pak uvěří, nebo se na všechno budou dívat přes růžové brýle „sluníčkářsky“, to už je věc druhá.

Já jsem prostě součástí vesmíru a mou povinností (povinností každého občana, nechce-li, aby na něho bylo nahlíženo jako na oVčana) je o tom alespoň informovat a jaký k tomu ostatní lidé zaujmou postoj, je potom už jen na nich.

A nyní už samotný odkaz na dokumentární film Zátoka

https://www.youtube.com/watch?v=7zgVq0nA_xY

 

Co je lepší? Být chudý nebo být bohatý? Odpovězte si na tuto otázku. Komu můžete pomoci, když jste chudí? Takže shrnuto podtrženo! Dokud se neodblokujeme a neotevřeme se hojnosti, tak nebudeme mít peníze.

Myslíte si, že kdybych byl vážně takový kokot (jak o mně psali lidé ve druhé části), tak bych měl tolik podílů Skyway? Do léta 2020 bude mít jeden podíl cenu 1 USD. V podstatě stačí jen sledovat, co dělají ELITY a vnímat celek v širších souvislostech.

Prostě svět je řízen a ovládán několika nejbohatšími lidmi, a je jedno, zda tomu věříte, či nikoliv, prostě tomu tak je!!! Spoustu lidí je apatických a nezajímají je nějaké ELITNÍ SPOLKY, které nám všem vládnou, ale tyto informace máme dnes díky internetu každý k dispozici, takže kdo hledá, ten je taky najde. Chcete-li být úspěšní, musíte se neustále vzdělávat a sledovat všechno.

Já lidem říkám: „Dívej, když jsem to dokázal já, Ty to dokážeš taky. Udělej přesně to samé, jako já a budeš na tom minimálně tak, jako já. Většina si samozřejmě vymyslí kotel a spoustu výmluv, proč do toho nepůjdou a budou Vám říkat: „Ale ty jsi měl jenom štěstí, u mě to přece nemůže fungovat.“

Jak štěstí? Tak když já si koupím rohlík, tak sním rohlík, když TOBĚ řeknu, aby sis koupil rohlík, tak si ho koupíš, a taky ho sníš, nebo ho třeba natrháš kačenám v rybníce, ale to už je pak jedno. Podstatné je to, že pokud systém funguje u jednoho člověka, tak funguje i u ostatních lidí.

Je to ale úplně stejné, jako když dáte peníze do banky, když těch 0,01% za rok funguje u mě, tak to bude fungovat i u Vás. Nebavíme se totiž o aktivním, ale o čistě pasivním příjmu. Takže je úplně jedno, jakou máte povahu, je úplně jedno, jaký máte obličej, prostě pasivní příjem si může vytvořit opravdu každý.

Jenže svět funguje ve všem karmicky. To, jak jste se chovali v minulých životech a v minulosti, tak to ovlivňuje to, kde nyní jste. Takže to, jak jste sázeli v přítomné minulosti, tak dnes také sklízíte a to, jak sázíte dnes, tak budete sklízet v přítomné budoucnosti. Některé situace máte napsány ve vaší knize osudu, ale většinu věcí si dokáže člověk přímo sám ovlivnit. 

Mně připadá, že většina lidí je uzavřena v nějaké krabici a v oka-mžiku, jak jim někdo chce tuto krabici zlehka pootevřít, tak oni jsou apatičtí, mají nezájem vidět okolní svět v širších souvislostech a to je problém, proč dnes lidi jsou tam, kde jsou.

Takže každý, kdo udělá přesně to stejné, jako já, taky vydělá přesně to stejné, jako já, akorát problém může být v tom, že když máte např. špatnou karmu, tak můžete být (Vy nebo nějaký Váš příbuzný) vážně nemocný a potom ty peníze, které vyděláte, nemůžete reinvestovat, protože je budete muset použít např. na drahou operaci.

A opět to samé dokolečka, všechno souvisí se vším. V okamžiku, jak pochopíte, jak funguje systém, tak začnete věřit v reinkarnaci.

Proto je nezbytně nutné činit dnes a zítra a dnes a zítra jen to, co chceme, aby nám vesmír vrátil, ale na druhou stranu to nesmíme dělat jen s tou myšlenkou, aby nám to vesmír vrátil, ale musí to vycházet z našeho vnitřního čistého srdce. 

 

Proč byste měli investovat do British-Asset?

Protože za projektem stojí člověk, který mnohé dokázal. No tak donesl do redakce TV kýbl hoven, no a co? Chtěl tím jenom demonstrovat, že mainstream (Televizní noviny) jsou sračky a má pravdu, protože do Televizních zpráv se dávají schválně jenom ty nejvíce neprospěšné zprávy jen proto, aby nás oVčany a otroky systému udržely ve strachu. Takže platí, chcete-li být úspěšní, musíte se přestat dívat na televizní zprávy.

Již víte, projekt má skvělou myšlenku sdílené ekonomiky a navíc to mají všechno skvěle propočítané. :-)

1. Jedna Akcie stála (do 10. března 2018) 60-120 tisíc (podle velikosti lodge a náročnosti projektu)

Pro příklad budeme počítat s akciemi, které stojí 60 tisíc.

obr.-11_british-asset.jpg

Rok má 54 týdnů, takže pokud se v projektu např. počítá s tím, že se postaví 9 luxusních 5 hvězdičkových LODGÍ, tak 54 týdnů x 9 lodge = 486 akcií.

Kdyby každý člověk chtěl jen jednu akcii, tak by si tuto akcii mohlo koupit celkem 486 lidí. Jenže někdo chce 2 akcie, bohatší lidé chtějí 5,7 nebo třeba i 10 akcií. Průměrně to vychází zhruba na 4-5 akcií pro jednoho člověka (započítáme-li i VIP investory, kteří si kupují třeba i 20 akcií)

Vše je udělané (propočítané) tak, že 80% zisku tvoří majitelé akcií, kteří mají majetnická práva. Každý, kdo si koupí akcii, tak má jeden týden ubytování v 5 hvězdičkovém hotelu zdarma.

Takže je to nastavené tak, že 80% z 54 týdnů, tj. cca 43 týdnů je určeno pro držitele akcií.

9 Lodge x 54 týdnů, tj. celkem 486 týdenních pobytů.

80% ze 486 = 389 týdenních pobytů ve všech Lodge.

Takže je volných 97 týdenních pobytů, což vychází 97 / 9 = cca 10 týdnů na 1 Lodge. Těchto 10 týdnů bude v každé Lodge určeno k pronájmu pro bohatší klientelu z USA či z jiné země.

 

Ubytování je pro majitele akcií 1 týden zdarma, ale každý si musí zaplatit stravu a pití. To je nepatrných 250 dolarů na osobu / 1 týden.

1 Lodge = 250 x 7 = 1750 Dolarů

9 Lodge = 1750 D x 9 = 15750 Dolarů

Ročně to dělá celkem 15750 x 43 týdnů (určených pro majitele akcií) = 677 250 Dolarů = 14 222 250 tisíc. (pro lepší počty 14 mil)

Celkový zisk z 80% kapacity je tedy 14 mil.

 

Víme, že 60 T (1akcie) x 486 akcií = 29 160 000 tisíc. (29,2 mil)

Společnost British-Asset garantuje 8%, což je z 29,2 mil x 0,08 = 2,3 mil. (ale reálně to bude přes 10%)

 

A počty jsou velice jednoduché: 14 mil (zisk) – 2,3 mil (jejich náklad na 8%) = 11,7 mil.

11,7 mil musíme ještě rozpočítat na 9 Lodge, takže náklady na 1 Lodge to vychází 1,3 mil.

Když si to propočteme na měsíc, tak to vychází: 1,3 mil / 10 měsíců = 130 000 tisíc náklady na uklízečky, servis, kuchaře, dopravce, manažera hotelu apod.                                                                     

Pro ně je 130 tisíc měsíčně naprosto dostačujících. (stále se bavíme o 80% = 10 měsících v roce). Tady jasně vidíte, proč nám všem můžou garantovat 8% dividendy.

 

Ale pojďme ještě krátce k těm volných kapacitám.

Řekli jsme, že je 97 volných ubytovacích týdnů na celkem 9 Lodge.

Průměrně budou prodávat 1 noc v 1 Lodge za 15 tisíc mimo sezónu a 20 tisíc během hlavní sezóny. Tj. 700 D x 7 = 4900 Dolarů měsíčně zisk mimo sezónu a 900 D x 7 = 6300 Dolarů během sezóny.

Pro lepší počty nebudu brát období dešťů a počasí v potaz, takže vezměme průměr 5500 Dolarů pro 1 Lodge na 1 týden.

1 Lodge x 10 týdnů pro bohatší klientelu např. z USA = 55-60 tisíc Dolarů.

9 Lodge = cca 500 tisíc Dolarů.

 

Roční zisk z bohatší klientely (9 Lodge a všech 10 týdnů) je 10,5 mil,- Kč. 

Když vezmeme celkovou sumu na stavbu projektu 29 mil,- Kč (60 tisíc x 486 akcií), tak 10,5 mil z 29 mil je 36,2 %.

Pozn. V celkové ceně nejsou započítány akcie za dražší lodge (120 000 tisíc), ani odpočteny náklady, takže reálně se jedná o 25-30% zhodnocení.

A 36,2% (reálně kolem 25-30%) je určitě větší číslo, než 8%, které každému garantují, takže nyní už i víte, proč mohou VIP klientům, kteří zainvestovali cca 1 mil,- Kč, garantovat právě 20%.

Vše je to prostě unikátní systém, který je do nejmenšího detailu propočítaný.

Každý má navíc možnost svůj 1 týden prodat přes booking.com, nebo airbnb.com, a vydělat ročně přes 100 tisíc za 1 týden.

Teď si vezměte, že těch akcií můžete mít 10, takže rázem můžete vydělat ročně 1 mil,- Kč. A to už je pěkná suma.

Další věc. Do otevření 15. března 2018 stála 1 akcie 2000 liber, ale v dubnu 2018 už stála 4 tisíce USD a v roce 2019 bude stát 6-8 tisíc liber. Takže můžete vydělat až čtyřnásobek při prodeji nebo garantovaných 8% + 1 týden ubytování v luxusních rezortech zdarma. 

Proč dojde ke zvýšení ceny? Protože už to mají postavené a nyní už finance nepotřebují. Mohou si tedy dovolit navýšit cenu.

Proč? Protože cenu určuje poptávka a protože v červenci 2018 tam přišel auditor, který celý resort ohodnotil na několikanásobně vyšší částku !!! Díky tomu stouply ceny akcií do roka až 4 násobně.

 

Ještě se dnes zmíním o společnosti SkyWay

Lepší řešení jako SkyWay tu prostě NENÍ. Pokud ano, ukažte mi to. Proč jsem z toho tak ňuf, ňuf? Protože je pro mě priorita majetková investice ve formě podílů SkyWay technologie a kryptoměny. Příští rok se již uzavře možnost vstoupit do společnosti jako podílník a nebude tedy již tak jednoduché do této společnosti investovat.

Pokud chce člověk peníze, musí být trpělivý. Když dáte prachy do SkyWay, máte peníze sice až za pár let, ale o tom to je, protože ten strom se musí postavit a jabloň Vám taky nerodí hned, stejně jako ženská neporodí dítě hned a musí čekat 9 měsíců. A navíc investor, stejně jako žena, aby se jí narodilo dítě, PRO TO musí něco udělat.

Investor musí udělat AKCI, tj. vložit do společnosti peníze (investovat), žena, ta musí taky udělat AKCI, a sice roztáhnout své nohy.

U kryptoměn to funguje podobně.

Pokud chcete vydělat v kryptoměnách, musíte alespoň 9 měsíců držet nějakou kryptoměnu, kterou nakoupíte, když je trh v korekci (cca 25.12 až 15.2).

Pokud by žena během svých 9 měsíců šla na potrat, taky se jí po těchto 9 měsících dítě nenarodí.

Stejně tak, pokud investor do kryptoměn prodá v průběhu těchto 9 měsíců kryptoměnu, tak na tom, stejně jako těhotná žena, "nevydělá".

A teď se ptám: „Když dokáže žena 9 měsíců čekat, tak proč to v 90% nezvládne investor?“

Protože Ego, chamtivost, finanční ne-gramotnost.  

Každý má na to se neustále vzdělávat. Tak otevřete svá kukadla, buďte těhotnou ženou, představte si, že jste fakticky těhotní a že prostě musíte těch 9 měsíců vydržet. Nechť padají blesky hromy, prostě vydržte!

Navíc SkyWay má skvělou myšlenku, a tímto projektem začalo plno lidí skutečně žít. Nekončí to jen dopravou. Já jsem zapojen od roku 2016 a nastává skutečné finále. Další projekty beru jen jako možnost diverzifikace. Co by za to dali naši předci, kdyby měli takové možnosti.

Pokud si není někdo schopný najít čas na to, si to sám ověřit, trochu zapátrat a něco se o tom dozvědět, trpí osobnostní hluchotou a slepotou, je vážně nemocen a pak si za to může sám. :)

 

Ti, co mi napsali, už míří k finanční svobodě, ostatní stále čekají na zázrak, nebo doufají, že ty peníze najdou na stromě, který sami nevysadili. A tomu zbytku ta minimální mzda, či průměrná měsíční mzda asi stačí. Jim prostě stačí, když mají jídlo na stole a střechu nad hlavou, protože byli vychováváni v rodině, kde jim jejich rodiče každý den před spaním říkali, že bohatí lidé jsou špatní, nečestní a nepoctiví a že k penězům přišli nějakou levárnou.

Když tyto myšlenky dostane např. „posádka (na lodi)“, tak bude pracovat jen tak, aby měla jídlo na stole a střechu (oblohu) nad hlavou. Vy vědomě ale musíte udávat ten směr, stejně jako kapitán na lodi.

Hledal jsem příhodný song na tuto záležitost a nalez tento: https://www.youtube.com/watch?v=X6Mtpk4jeVA